Zawieszki do bransoletek

 

Samodzielne wykonanie bransoletki jest bardzo proste. Najłatwiej jest wykonać bransoletkę z koralików na gumce. Do tego celu użyć możemy koralików szklanych albo albo koralików akrylowych 8mm lub 10mm. Bransoletkę możemy wzbogacić zawieszką umieszczoną na kółeczku montażowym, ale możemy również między koralikami zamieścić krawatkę, a do niej przymocować zawieszkę. Nasz wyrób zyska wówczas elegancki wygląd. Przykładowa bransoletka wykonana w ten sposób znajduje się na zdjęciu:

 

 

Wybór zawieszki zależny jest od naszego gustu. Mogą to być serduszka, gwiazdki, sowy, koniczynki, kotwice jak również zawieszki - symbole np. drzewo życia.

Samodzielnie wykonana bransoletka może być idealnym prezentem dla bliskiej osoby. Przede wszystkim jest ona niepowtarzalna. Koraliki możemy dobierać wg jednego koloru, jednej gamy kolorystycznej lub dowolnie mieszać. Wszystko zależy od naszej fantazji. Zamiast zawieszki możemy umieścić między kuleczkami np. koraliki shamballa, które pięknie odbijają światło.

Zawieszkę możemy umieścić także na bransoletce wykonanej z rzemienia. To wyłącznie od nas zależy, czy wykorzystamy jeden rzemień czy kilka. Rzemienie możemy dobierać dobrowolnie np. szyty, płaski, pleciony, okrągły. Zestaw kolorystyczny także należy do nas. Do wykonania takiej bransoletki potrzeb będą końcówki, kółeczka montażowe, zapięcia np. karabińczyki oraz zawieszki do bransoletek, które umieszczamy na kółeczku montażowych na rzemieniu lub przy karabińczyku.

Wszystkie produkty potrzebne do wykonania różnego typu bransoletek znajdziecie w naszym sklepie needbead.pl

Przeważająca większość zawieszek w naszym asortymencie to produkty antyalergiczne. Przy każdej z zawieszek znajdziecie informacje na ten temat. W naszym sklepie znajdują się zawieszki w kolorze złota, złota antycznego, srebra, srebra antycznego, zawieszki z kryształkami, cyrkoniami, zawieszki kolorowe.

 

Zapraszamy do zakupu!