Promocje

Koraliki szklane do wyrobu biżuterii

Koraliki szklane do wyrobu biżuterii pełniły niegdyś niezwykle ważną rolę. Pod koniec XV wieku zaczęto bowiem stosować je jako walutę wymienną w handlu między Europejczykami a rdzennymi mieszkańcami obu Ameryk oraz Afryki. Były one dla tych ludów towarem luksusowym, więc podkreślały bogactwo i wysoki status społeczny właściciela. Wytwarzano je w wielu krajach Europy, lecz prym wiodły w tej kwestii bez wątpienia Włochy, a szczególnie Wenecja.

Koraliki ze sklepu NeedBead

Obecnie koraliki do wyrobu biżuterii (zarówno te szklane, jak i inne) nadal cieszą się dużą popularnością, chociaż przestały pełnić funkcję płatniczą na początku XX wieku. Teraz służą przede wszystkim do tego, aby kreatywni pasjonaci tworzenia ozdób mogli realizować swoje pomysły. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo różnorodne ich rodzaje, zrobione np. z metalu, kamieni naturalnych (takich jak np. agat, opal czy jadeit), ceramiki, szkła i nie tylko. Mamy nadzieję, że ułatwią one Państwu rozwijanie swojego hobby lub pracy zarobkowej.

Koraliki do biżuterii

Koraliki do wyrobu biżuterii są w sklepie NeedBead.pl jedną z najważniejszych kategorii. Można je wykorzystać do tworzenia unikatowych naszyjników, pierścionków, bransoletek i innych ozdób dla siebie lub swoich bliskich. Przygotowaliśmy niezwykle szeroką gamę pięknych i trwałych koralików do wyrobu biżuterii, o różnorodnej wielkości oraz strukturze. Nie brakuje u nas między innymi wielorakich elementów z drewna, akrylu, szkła, metalu bądź aluminium.
Co więcej, dla urozmaicenia kompozycji z pewnością przydadzą się zawieszki do bransoletek z koralików. Mogą one przybierać kształt ulubionych zwierząt lub np. jakiegoś znaczącego symbolu. Dla osoby, którą kochamy, warto przygotować ozdobę z serduszkiem. Z kolei komuś, kto pasjonuje się muzyką, z pewnością wyjątkowo spodoba się biżuteria zawierająca klucz wiolinowy. Jak widać, nasze różnorodne zawieszki i koraliki do bransoletek oraz innych ozdób dają wiele możliwości, pozwalając stworzyć w pełni spersonalizowany prezent.

per page
Showing 1 - 28 of 252 items