Sznurki i rzemienie

Rzemienie i sznurki to doskonały materiał do tworzenia biżuterii.
Różnorodność  faktur i wzorów rzemieni jubilerskich pozwala na nieograniczoną dowolność  w łączeniu ich. Do wyboru mamy: rzemienie plecione, płaskie, okrągłe, niezwykle popularne rzemienie zamszowe w bogatej gamie kolorystycznej, rzemienie zamszowe z metalowymi ćwiekami, ale także rzemienie ze skóry naturalnej czy chociażby te imitujące skórę węża . Rzemień to doskonała baza do tworzenia bransoletek, ale również wisiorów oraz innych ozdób w zależności od tego, w którą stronę poniesie nas wyobraźnia przy jej tworzeniu. Mając w ręku rzemień, odpowiednie końcówki  do biżuterii, klej oraz zawieszki metalowe – możemy sprawić sobie lub komuś niepowtarzalną ozdobę dopełniającą  każdą stylizację.

Sznurki jubilerskie to również podstawa warsztatu pracy każdej osoby zajmującej się handmadem.
Najbardziej popularne są sznurki woskowane. W zależności od ich grubości znajdują one zastosowanie w bransoletkach oraz naszyjnikach. Nasze sznurki woskowane są topliwe, dlatego też z łatwością połączycie je wg potrzeb i uznania. W naszym sklepie sznurki do bransoletek znajdziecie w wielu odcieniach kolorystycznych.
Natomiast sznurki nylonowe  idealnie nadają się do wyplatania bransoletek technikami  makramowymi. Posiadając sznurek nylonowy, koraliki z hematytu i  koraliki shamballa jesteśmy w  stanie wypleść samodzielnie niezwykłą ozdobę na rękę.

per page
Showing 1 - 28 of 100 items